KOKYBIŠKI MIŠINIAI GYVENAMŲJŲ, KOMERCINIŲ IR PRAMONINIŲ PASTATŲ LIEJAMOMS GRINDIMS

Įmonės UAB “Baltfloor” pagrindinės veiklos sritys – gyvenamųjų, komercinių ir pramoninių pastatų betoninių grindų remontui, išlyginimui ir defektų po betonavimo darbų taisymui viduje bei išorėje, savaime išsilyginančio cementinio mišinio pardavimas bei darbų atlikimas.

Pramoninės grindys, paruošiamasis sluoksnis ir jų pagrindas suformuojamas, derinant įvairius gamintojo BALTMIX produktus. Visų etapų suderinimas užtikrina itin atsparių, intensyvioms apkrovoms, pramoninių grindų įrengimas.

BALTMIX – inovatyvūs statybiniai produktai, kurie buvo patobulinti  Lietuvos specialistų kartu su didelę praktinę patirtį šioje srityje turinčiais Švedijos profesionalais t.y. sausieji savaime išsilyginantys cementiniai mišiniai liejamoms grindims įrengti ir senų grindų remontui, atitinkantys aukšto stiprumo, atsparumo išorės veiksniams ir ilgalaikiškumo reikalavimus.

BALTMIX sausieji mišiniai tinka įvairiems gamybiniams ir pramoniniams pastatams (gamybiniai paviljonai, sandėliai, dirbtuvės, garažai, pakrovimo platformos, rampos bei stovėjimo aikštelės) ten kur vyksta intensyvus krautuvų eismas, taip pat ten, kur grindys turi būti ypatingai lygios ir atsparios aplinkos poveikiui.

Laikantis mišinio paruošimo ir darbų atlikimo rekomendacijoms ir esant atitinkamoms oro sąlygoms (+6 °C iki +25 °C) per grindis vaikščioti galima jau po 1-3 valandų, o eksploatuoti jau po 2-3 dienų.

Už sąlyginai mažą kainą, pasinaudojus mūsų cementiniais mišiniais, pramoninės grindys tampa ypatingai lygios ir ilgalaikės.

© UAB "Baltfloor". Pramoninės grindys, savaime išsilyginantys mišiniai. Svetainės sprendimas #Techv.lt